İş Yeri Temsilcileri

İş Yeri Temsilcileri

MUSTAFA EROL BAŞVERDİ Halkapınar Depo Baş Temsilcisi

HİLMİ ÖZDEMİR Halkapınar Depo

HÜSEYİN ERKOÇYİĞİT Halkapınar Depo

AYTAÇ YILMAZ Halkapınar Depo

ADEM EMRE BAYRAK Halkapınar Depo

HAYRİ GÜRGEN Mekanik Atelye Baş Temsilcisi

ALİ İPEK Mekanik Atelye

VOLKAN TAŞ Mekanik Atelye

SITKI KIRIKTAŞ Alsancak İaşe Merkezi

OSMAN GÜNAY Alsancak Revizörlük Baş Temsilcisi

RAMAZAN ARSLAN Alsancak Elektrifikasyon Şefliği

ERDOĞAN TOKMAK Alsancak GSM-R Şefliği

MUTLU KARATAŞ Alsancak Sinyalizasyon Telekominikasyon Şefliği

FARUK DEMİRBAŞ Basmane Mekanik Sinyal Şefliği

TİMUÇİN KACAR Alsancak Mağaza Müdürlüğü

NECDET CEYLAN Alsancak Lojistik

CELAL DAĞAŞAN İzmir Metro A.Ş. Baş Temsilcisi

TAMER İŞ İzmir Metro A.Ş.

İBRAHİM DEMİR İzmir Metro A.Ş.

AHMET GÜLER İzban A.Ş. Baş Temsilcisi

BERKANT ARDA İzban A.Ş.

EVREN ERGÜVEN İzban A.Ş.

KEMAL YILDIZ Alsancak 313 YBO Şefliği

MEHMET KUZGUN Basmane 311 YBO Şefliği

HÜSEYİN ÇOLAK Basmane 311 YBO Şefliği

RIDVAN BALABAN Alsancak Gar Müdürlüğü

ERHAN ULUPINAR Pancar İstasyon Şefliği

EMRE YILDIRIM Torbalı İstasyon Şefliği

OSMAN UKİL Bayındır 314 YBO Şefliği

YUNUS ÖĞÜT Bayındır İstasyon Şefliği

AYHAN SİNCE Çatal İstasyon Şefliği

EKREM ERSOLAK Tire İstasyon Şefliği

ERHAN ERMİŞ Ödemiş İstasyon Şefliği

M YÜKSEL GEMİCİOĞLU Sağlık İstasyon Şefliği

ERTAN ÇİÇEK Selçuk 321 YBO Şefliği

SAMET CEBECİ Selçuk İstasyon Şefliği

ERCAN BAYRAM Çamlık İstasyon Şefliği

SERDAR KARABIYIK Ortaklar İstasyon Şefliği

ALİ FUAT CEBESOY Söke İstasyon Şefliği

TOLGAHAN AYDIN Germencik İstasyon Şefliği

MUSTAFA DEMİR İncirliova İstasyon Şefliği

HAKKI AYDOĞAN Aydın 322 YBO Şefliği

ÖZCAN KAYA Aydın Lojistik

ZEYNEL YARIM Aydın Tesisler Şefliği

CEM YILMAZ Umurlu İstasyon Şefliği

BURHAN ŞEKER Köşk İstasyon Şefliği

SADETTİN AKTAŞ Sultanhisar İstasyon Şefliği

ALİ ÖZDEMİR Atça İstasyon Şefliği

BAHATTİN ÜNER Nazilli 323 YBO Şefliği

METİN AKGÜL Nazilli Gar Müdürlüğü

MEHMET ERDİNÇ Kuyucak İstasyon Şefliği

GÜRSEL DEMİREL Horsunlu İstasyon Şefliği

HASAN ÖZDEMİR Buharkent İstasyon Şefliği

HAKAN TAŞ Sarayköy İstasyon Şefliği

SALİH PEKER Denizli Depo

ÜNAL ADAR Denizli Depo

MÜLAYİM ÜNER Denizli 324 YBO Şefliği

SEDAT ÇINAR Denizli 324 YBO Şefliği

İBRAHİM DERELİ Denizli Gar Müdürlüğü

UĞUR SELÇUK EVRAN Goncalı İstasyon Şefliği

İSMAİL ÇİFTÇİ Halkapınar Gar Şefliği

ÖZGÜN ALİ ŞENDEMİRCİ Alsancak Liman Gar Şefliği

NECATİ ARIKAN Menemen 315 YBO Şefliği

SÜLEYMAN YAYAN Menemen İstasyon Şefliği

METİN CAN Biçerova Gar Şefliği

TURAY DUR Biçerova Lojistik

AKIN MERCANDAĞI Aliağa Gar Şefliği

LATİF BUDAK Emiralem İstasyon Şefliği

DOĞUKAN YILDIZ Ayvacık İstasyon Şefliği

MUHAMMED AY Muradiye İstasyon Şefliği

KEMAL GÖKÇE Manisa 312 YBO Şefliği

RAFET GÖKARSLAN Manisa 361 YBO Şefliği

MUSTAFA ÖZDEMİR Manisa Gar Müdürlüğü

ŞEVKET IĞDIR Manisa Lojistik

YÜKSEL HANHATUN Saruhanlı İstasyon Şefliği

GÜRBÜZ ÖLÇERLER Akhisar 362 YBO Şefliği

CANTEKİN BEREKETLİ Akhisar Gar Şefliği

AHMET ARSLAN Bakır İstasyon Şefliği

SEDAT BALABAN Kırkağaç İstasyon Şefliği

AHMET CANSIZ Soma Revizörlük

KEMAL AYDOĞDU Soma Gar Müdürlüğü

ABDULLAH ŞAHİN Savaştepe Gar Şefliği

HASAN KUR Soğucak İstasyon Şefliği

ERSİN AYDIN Çukur Hüseyin İstasyon Şefliği

SEDAT DEMİR Balıkesir Depo Müdürlüğü

HASAN SARKUN Balıkesir Depo Müdürlüğü

AYHAN DEMİRKAN Balıkesir 363 YBO Şefliği

RIDVAN DEMİR Balıkesir Gar Müdürlüğü

EROL İŞGÜDER Balıkesir Bölge Kısım Şefliği

İLKER KAPLAN Yeniköy İstasyon Şefliği

İSMAİL TAŞKIN Susurluk 364 YBO Şefliği

BARBAROS KORKMAZ Susurluk İstasyon Şefliği

SALİH KARAMAN Aksakal İstasyon Şefliği

CİHAN KILIÇ Sığırcı İstasyon Şefliği

HASAN ERDİM Kuş Cenneti Gar Şefliği

NURULLAH TİRİTOĞLU Bandırma Depo Şefliği

HEDİYE ŞAHİN ÇOR Bandırma Gar Müdürlüğü

MURAT DEMİRKAN Bandırma Tesisler Şefliği